Korduvad küsimused

1) Esmalt loo omale kasutaja Reales eMaakler keskkonda.
2) Kui oled Realese eMaakler keskkonda sisse logginud lisa oma kuulutuse informatsioon ning pildid.
3) Lõpetuseks palume tasuda ühekordne fikseeritud summa.

Peale kuulutuse informatsiooni sisestamist ja fikseeritud tasu tasumist lisatakse Teie kuulutus 48 tunni jooksul suurimatesse kinnisvara portaalidesse. Kuulutuste aktiivseks muutumisel saate vastavasisulise teate oma e-posti aadressile koos kuulutusele viitavate linkidega.
Teie kuulutust kuvatakse kõigis suurimates kinnisvara portaalides Eestis näiteks city24.ee, kv.ee, kinnisvara24.ee, reales.ee ning samuti erinevates sotisaalmeedia gruppides.
Usume, et kinnisvara omanikuna olete just Teie kõige paremini oma varaga kursis ning potensiaalsele huvilisele tutvustamisek kõige sobilikum inimene. Kinnisvara näitamise teenust potensiaalsetele huvilistele Reales hetkel ei paku.
Juhul kui Teie kuulutus lõppeb ennem kui olete leidnud ostja on võimalik Reales keskkonna kaudu kuulutus taas aktiveerida kõigest mõne klikiga ja tasudes uuesti meie teenustasu. Veendu, et kuulutuses olev hind vastab turu hetke olukorrale vaadates sarnaseid pakkumisi erinevatel kinnisvara portaalidel.
Selgemad ja soodsamad tasud. Ei ole varjatud kulusid, komisjonitasusid ega mingeid piiravaid lepinguid. Kliendid helistavad otse Sulle ja Sina, kes sa kõige paremini oma kinnisvara tunned saad seda neile tutvustada. Ei ole ohtu, et Sinu objekti peale helistanud kliendile hakatakse pakkuma hoopis mõnda teist objekti.
Ei. Me ei jaga Sinu personaalseid detaile ning need pole nähtavad kolmandatele osapooltele, va. Sinu telefoni number kui me oleme nii kokkuleppinud, Kui Sa ei soovi oma telefoni numbrit kuulutusel avaldada siis kliendid helistavad eMaakleri üldnumbril, sisestavad kuulutuse ID ja süsteem suunab kõne automaatselt Sinu telefonile, ilma et helistaja Su numbrit näeks.

Koostöös 2019. aasta kinnisvaramaakleri Kairi Ummusega koostasime praktilise juhendi oluliste tähelepanekutega, kuidas maaklerit kaasamata oma kinnisvara efektiivselt müüa.

Vaata lähemalt siit.